VZDĚLÁVEJTE SE BEZ OMEZENÍ

STAŇTE SE LEPŠÍM PILOTEM

K ročnímu členství v klubu AirGuru.cz získáte neomezený přístup ke všem našim e-learningovým kurzům včetně pravidelného zimního školení s potvrzením do zápisníku. Abyste měli postaráno i o vše ostatní, pošleme Vám brašnu AirBag a do ní každý rok novou Databázi letišť a VFR mapy ČR a SR.

Roční členství obsahuje:

 • neomezený přístup ke všem e-learningovým kurzům,

 • leteckou brašnu AirBag v hodnotě 790 Kč,

 • aktuální Databázi letišť ČR+SR každý rok,

 • aktuální VFR mapy ČR a SR v měřítku 1:500 000 a 1:1 000 000 každý rok,

 • dodávání nově vydaných publikací poštou zdarma.

Brašna AirBag jako dárek

V létě létejte, v zimě se vzdělávejte, každé jaro rozbalte novou Databázi letišť a aktuální letecké mapy. A abyste to měli v čem nosit, hned na začátku od nás dostanete naši pilotní brašnu AirBag!

Neomezený přístup ke kurzům

Jako člen Klubu AirGuru.cz získáte přístup k celému interaktivnímu e-learningu pro piloty.

Zkuste měsíční členství 🌛

Nejste si jistí, jestli budete spokojeni? Vyzkoušejte si 30 denní přístup ke všem našim e-learningovým kurzům. Zkušební členství můžete nechat skončit, nebo ho změnit na roční s odečtením již zaplacené částky.

Před koncem zkušebního měsíce máte možnost změnit členství na roční. Celá zaplacená suma za zkušební měsíc Vám bude od ročního členství odečtena. S touto změnou již také získáte poštou leteckou brašnu AirBag, kterou Vám každoročně naplníme aktuální Databází letišť, mapami ČR a SR, a oblíbenými leteckými propiskami značky AirGuru.cz.

Pokud měsíční zkušební období skončí a není prodlouženo na roční, nelze již při pozdějším nákupu ročního předplatného odečíst zaplacenou částku. Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Reference

Co se Vám na našem e-learningu líbí:

Skvělé zpracování užitečných a hlavně praktických informací, díky nimž jsem i já upravil svou komunikaci.

Martin R.

Veľa zaujímavého obsahu, kvalitne pripravené kurzy.

Jozef H.

Poměrně komplexní přístup k leteckému vzdělávaní. Standardizační školení. Výuka cest do zahraničí.

Miroslav G.

Líbí se mi možnost vzdělávat se kdykoliv odkudkoliv a možnost rozdělit si čas na vzdělávání podle svých možností. Taky se mi líbí volba témat a zaměření na praktické létání. Ale nejvíc se mi líbí myšlenka vzdělávání vlastníků pilotních průkazů, u kterých se až dosud s výjimkou zimních školení předpokládalo, že z teorie a praxe během pilotního výcviku už nic nezapomenou, případně si sami budou vyhledávat novinky a změny v leteckých předpisech. Neznám pilota, u kterého by to platilo.

Tomáš P.

Máte otázky?

 • 🐇 Mohu si členství jen vyzkoušet?

  Nabízíme 30 denní zkušební členství. Získáte přístup ke všem e-learningovým kurzům. Brašna, mapy, ani Databáze letišť nejsou součástí zkušebního členství. Pokud se rozhodnete zkušební členství upgradovat na plné roční, odečteme Vám již zaplacenou částku a doručíme Vám brašnu i s aktuálními publikacemi.

 • ⏱️ Kdy dostanu přístup ke kurzům?

  Všechny kurzy se Vám otevřou ihned po úspěšné platbě, což zpravidla nezabere více než pár vteřin. Výjimku tvoří kurzy v předprodeji, které jsou viditelně označeny jako "Připravuje se", a které se otevřou až po jejich vydání.

 • ⏳ Jak dlouho budu mít kurzy přístupné?

  K celému e-learningu budete mít přístup 360 dní od zakoupení. Během toho můžete kurzy spouštět i opakovaně. Nové kurzy, které se otevřou až během Vašeho členství, se Vám automaticky zpřístupní.

 • 🥸 Kdo je provozovatelem platební brány?

  Platby jsou prováděny přes platební bránu poskytovatele Stripe, který poskytuje 3D Secure platební služby po celém světě. Stripe Payments Europe sídlí v irském Dublinu a spolupracuje mimo jiné i se společnostmi Visa a MasterCard. My používáme Stripe, protože podporuje plnou integraci do našeho systému výukové platformy.

 • 🔒 Je platba bezpečná?

  Všechna čísla karet jsou šifrována pomocí šifrování AES-256. Provozovatel platební brány Stripe je certifikovaný PCI Service Provider úrovně 1. To je nejpřísnější úroveň certifikace v odvětví plateb. Tedy ano, platba je silně zabezpečená. :-)

 • 💸 Kam se odesílají údaje o platební kartě?

  Údaje platební karty jsou zašifrovány a odeslány přímo provozovateli platební brány. AirGuru.cz, ani jiné třetí strany nemají přístup k údajům o kartách.