VZDĚLÁVEJTE SE BEZ OMEZENÍ

STAŇTE SE LEPŠÍM PILOTEM

K ročnímu členství v klubu AirGuru.cz získáte neomezený přístup ke všem našim e-learningovým kurzům včetně pravidelného zimního školení s potvrzením do zápisníku. Abyste měli postaráno i o vše ostatní, pošleme Vám brašnu AirBag a do ní každý rok novou Databázi letišť a VFR mapy ČR a SR.


Roční členství obsahuje:

 • neomezený přístup ke všem e-learningovým kurzům,

 • leteckou brašnu AirBag v hodnotě 790 Kč,

 • aktuální Databázi letišť ČR+SR každý rok,

 • aktuální VFR mapy ČR a SR v měřítku 1:500 000 a 1:1 000 000 každý rok,

 • dodávání nově vydaných publikací poštou zdarma,

 • členství se automaticky prodlužuje s platbou 1x za rok – lze kdykoliv zrušit.

Brašna AirBag jako dárek

V létě létejte, v zimě se vzdělávejte, každé jaro rozbalte novou Databázi letišť a aktuální letecké mapy. A abyste to měli v čem nosit, hned na začátku od nás dostanete naši pilotní brašnu AirBag!

Neomezený přístup ke kurzům

Jako člen Klubu AirGuru.cz získáte přístup k celému interaktivnímu e-learningu pro piloty.


Zkuste měsíční členství 🌛

Nejste si jistí, jestli budete spokojeni? Vyzkoušejte si 30 denní přístup ke všem našim e-learningovým kurzům. Zkušební členství můžete nechat skončit, nebo ho změnit na roční s odečtením již zaplacené částky.

Před koncem zkušebního měsíce máte možnost změnit členství na roční. Celá zaplacená suma za zkušební měsíc Vám bude od ročního členství odečtena. S touto změnou již také získáte poštou leteckou brašnu AirBag, kterou Vám každoročně naplníme aktuální Databází letišť, mapami ČR a SR, a oblíbenými leteckými propiskami značky AirGuru.cz.

Pokud měsíční zkušební období skončí a není prodlouženo na roční, nelze již při pozdějším nákupu ročního předplatného odečíst zaplacenou částku. Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Máte otázky?

 • 🐇 Mohu si členství jen vyzkoušet?

  Nabízíme 30 denní zkušební členství. Získáte přístup ke všem e-learningovým kurzům. Brašna, mapy, ani Databáze letišť nejsou součástí zkušebního členství. Pokud se rozhodnete zkušební členství upgradovat na plné roční, odečteme Vám již zaplacenou částku a doručíme Vám brašnu i s aktuálními publikacemi.

 • ⏱️ Kdy dostanu přístup ke kurzům?

  Všechny kurzy se Vám otevřou ihned po úspěšné platbě, což zpravidla nezabere více než pár vteřin. Výjimku tvoří kurzy v předprodeji, které jsou viditelně označeny jako "Připravuje se", a které se otevřou až po jejich vydání.

 • ⏳ Jak dlouho budu mít kurzy přístupné?

  K celému e-learningu budete mít přístup 360 dní od zakoupení. Během toho můžete kurzy spouštět i opakovaně. Nové kurzy, které se otevřou až během Vašeho členství, se Vám automaticky zpřístupní.

 • 🗓️ Jaký je platební interval ročního členství?

  Roční členství se platí jednou ročně na celý rok. Při první platbě získáte členství na rok, potom se platba opakuje automaticky každých 12 měsíců dokud členství nezrušíte.

 • 🛑 Lze roční členství zrušit dříve než po roce?

  Členství můžete kdykoliv zrušit. Přístup ke kurzům Vám zůstane až do konce předplaceného období, a žádné další platby se již nestrhnou.

 • ♻️ Když členství přeruším, a později opět zahájím, platím opět vyšší platbu za první rok?

  Ano, v případě, že jednou dojde k ukončení členství, tak se případné pozdější opětovné obnovení nepočítá jako prodloužení. V takovém případě je při obnovení potřeba zaplatit za první rok vyšší členství. Následující prodloužení už je samozřejmě zvýhodněné.

 • 🥸 Kdo je provozovatelem platební brány?

  Platby jsou prováděny přes platební bránu poskytovatele Stripe, který poskytuje 3D Secure platební služby po celém světě. Stripe Payments Europe sídlí v irském Dublinu a spolupracuje mimo jiné i se společnostmi Visa a MasterCard. My používáme Stripe, protože podporuje plnou integraci do našeho systému výukové platformy.

 • 🔒 Je platba bezpečná?

  Všechna čísla karet jsou šifrována pomocí šifrování AES-256. Provozovatel platební brány Stripe je certifikovaný PCI Service Provider úrovně 1. To je nejpřísnější úroveň certifikace v odvětví plateb. Tedy ano, platba je silně zabezpečená. :-)

 • 💸 Kam se odesílají údaje o platební kartě?

  Údaje platební karty jsou zašifrovány a odeslány přímo provozovateli platební brány. AirGuru.cz, ani jiné třetí strany nemají přístup k údajům o kartách.

Reference

Co se Vám na našem e-learningu líbí:

Skvělé zpracování užitečných a hlavně praktických informací, díky nimž jsem i já upravil svou komunikaci.

Martin R.

Veľa zaujímavého obsahu, kvalitne pripravené kurzy.

Jozef H.

Poměrně komplexní přístup k leteckému vzdělávaní. Standardizační školení. Výuka cest do zahraničí.

Miroslav G.

Líbí se mi možnost vzdělávat se kdykoliv odkudkoliv a možnost rozdělit si čas na vzdělávání podle svých možností. Taky se mi líbí volba témat a zaměření na praktické létání. Ale nejvíc se mi líbí myšlenka vzdělávání vlastníků pilotních průkazů, u kterých se až dosud s výjimkou zimních školení předpokládalo, že z teorie a praxe během pilotního výcviku už nic nezapomenou, případně si sami budou vyhledávat novinky a změny v leteckých předpisech. Neznám pilota, u kterého by to platilo.

Tomáš P.